05.04.2014

Nowości kosmetyczne :) Clochee Serum intensywnie nawilżające

Od pewnego czasu szukam kosmetyków, które tak naprawdę nie są dostępne wszędzie i na wszystkich sklepowych półkach. Jak wcześniej pisałam kosmetyki do włosów kupuję albo rosyjskie albo na doz.pl.
A jak się sprawy mają odnośnie kometyków do ciała/twarzy?
Dziś chciałabym przedstawić Polską Markę Clochee.

Wstyd się przyznać ale od pewnego czasu przestałam używać jakichkolwiek kremów do twarzy. Widziałam, że cera mi się nie świeci to po co używać kremów matujących, a kremy nawilżające wydawały mi się zawsze za tłuste i ciężkie.
Będąc w salonie kosmetycznym kosmetyczka nałożyła mi po zabiegu na twarz serum. Skóra była jak aksamit, dlatego doszłam do wniosku aby pogodzić dostarczenie cerze nawilżenia z czymś co nie będzie kremem i to był strzał w dziesiątkę.
Przypadkowo na innym blogu odkryłam wpis o serum intensywnie nawilżającym Clochee. Niewiele myśląc napisałam szybkiego maila do właścicielek i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu dostałam masę próbek nie tylko serum ale także kremu, olejku do demakijażu i balsamu do ciała :)

Krem do twarzy oddałam koleżankom a skupiłam się na serum, które pozytywnie mnie zaskoczyło :) Ja w czary nie wierzę ale patrząc na skórę po nałożeniu serum ma się wrażenie, że opiła się tych nawilżających składników... Co w tym najlepszego? Że skład serum to całkowita natura :))) Dodatkowo do paczuszki dostałam mini spis substancji jakich należy unikać wybierając kosmetyki :) 

Ponieważ próbki mi się powoli kończą trzeba zaopatrzyć się w duży kosmetyk :) A przy okazji innych wpisów ocenię resztę produktów tej marki. Serdecznie polecam! :)
Link do marki: Clochee

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz